tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Naprawa hamulców

Układ hamulcowy w Szczecinie pod naszą kontrolą

Hamulce to jeden z najważniejszych układów bezpieczeństwa w pojeździe, bo nawet drobna usterka może wywołać tragiczne w skutkach konsekwencje. Dlatego bezwzględnie powinno się sprawdzać stan układu hamulcowego, aby w porę znaleźć ewentualne nieprawidłowości. Jak to mówią lepiej „dmuchać na zimne” i zawczasu poddać samochód stosownym badaniom. Wszelkie usterki wykryjemy i naprawimy. Od właściwego montażu klocków hamulcowych, szczęk, tarczy hamulcowych zależy Państwa życie i zdrowie, dlatego zwracamy na nie szczególną uwagę przy ich montażu.

Używamy specjalistycznych kluczy do wkręcania tłoków w zaciskach, sprawdzamy stan zacisków hamulcowych i za każdym razem dokonujemy ich konserwacji. Sprawdzamy stan płynu hamulcowego, a w razie konieczności zalecamy jego wymianę.

Wykonujemy wszelkie usługi związane z naprawą hamulców samochodowych, m.in:

  • Kontrola oraz wymiana elementów ciernych w układach hamulcowych
  • Pełna wymiana tarcz hamulcowych, klocków, bębnów, szczęk, linek, cylinderków, zacisków hamulcowych
  • Kontrola oraz całkowita wymiana płynu hamulcowego
  • Naprawa układów ABS, ESP
  • Odpowietrzanie układów hamulcowych

Jeśli nie chcesz ryzykować zdrowia i życia swojego, bliskich oraz osób postronnych zgłoś się do nas.

Naprawa hamulców Szczecin – skutecznie i w dobrej cenie!

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a nasi pracownicy doskonale znają się na swojej pracy. Wciąż podnosimy kwalifikacje, aby sprostać wysokim wymaganiom Klientów. Jesteśmy skuteczni, działamy terminowo i uczciwie. Na wyposażeniu warsztatu znajduje się profesjonalny sprzęt renomowanych firm, dzięki któremu jesteśmy w stanie uporać się zleconym zadaniem. Wykonujemy szczegółowe przeglądy okresowe.

Naprawa układu hamulcowego w Szczecinie musi być traktowana poważnie, dlatego najlepiej korzystać z usług fachowców. Z naszego warsztatu wyjechało wielu zadowolonych Klientów, którzy cenią nas za elastyczne i profesjonalne podejście. Wykonujemy naprawy zawieszeń samochodów różnych marek, więc Ty też możesz skorzystać z naszych usług. Zapraszamy!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!