tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Układ napędowy

Profesjonalna naprawa układu napędowego w Szczecinie

Auto Serwis Wyrwa to warsztat z długoletnim doświadczeniem, który świadczy zakres usług serwisowych przy pomocy specjalistycznego sprzętu diagnostycznego wraz z wykwalifikowanym zespołem pracowników wykonujących swoją pracę na najwyższym poziomie.

Układ napędowy jest jednym z najbardziej precyzyjnych układów w aucie. W jego skład wchodzą sprzęgło, skrzynia biegów, półosie napędowe, a w samochodach z tylnym napędem na cztery koła dodatkowo występuje wał napędowy i dyferencjał. Czynności wykonywane w Auto Serwisie Wyrwa

Dla naszego zespołu pracowników ważne jest bezpieczeństwo Klientów, a także ich zadowolenie z naszych usług i produktów. Dlatego też staramy się, aby nasze części pochodziły od renomowanych dostawców, a wymiany sprzętu i poszczególnych elementów były skutecznie i nie generowały zbędnych kosztów w przyszłości.

Szybkie usunięcie awarii i usterek w układzie napędowym Szczecin

Większość układów napędowych sterowana jest elektronicznie, co powoduje, że zdiagnozowanie usterki czy jej zniwelowanie często bywa czasochłonne, pracochłonne i skomplikowane. Jeśli uszkodzeniu uległa skrzynia biegów w Twoim samochodzie albo przeguby napędowe, a może pojawiły się luzy na łożyskach czy też zużyciu uległy części w Twoim sprzęgle? Nie masz się czym przejmować. Z tego typu problemami i usterkami idealnie poradzą sobie nasi wykwalifikowani mechanicy, którzy postarają się jak najszybciej usunąć awarię w Twoim aucie. Służymy fachowym doradztwem i skuteczną pomocą.

Nawiązujemy współpracą ze znakomitymi liderami w produkcji części. Staramy się, aby elementy zamienne były najwyższej jakości i przede wszystkim niewadliwe. Jeśli jakiś części nie mamy na stanie zamówimy je dla Ciebie! Staramy się sprostać każdemu zadaniu, a rzeczy pozornie niewykonalne i trudne nie stanowią dla nas żadnego problemu. Zapraszamy do Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie na naprawy główne silnika i naprawy bieżące układów napędowych oraz innych!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!