tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Sprzęgła

Naprawa i wymiana sprzęgła w Szczecinie - Auto Serwis Wyrwa

Sprzęgło to bardzo istotny element układu napędowego, dzięki któremu samochód może ruszyć z miejsca bez żadnych szarpnięć. W momencie jego uszkodzenia, które można rozpoznać najczęściej po łapaniu poślizgu podczas jazdy lub właśnie częstym szarpaniu auta przy jego rozruchu należy jak najszybciej zdiagnozować problem i usunąć usterkę.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Auto Serwisem Wyrwa w Szczecinie wszystkich kierowców, u których pojawiają się problemy podczas jazdy. Długoletnie doświadczenie w naprawach silników i wymianach sprzęgieł różnego rodzaju i różnych marek samochodowych czyni nas ekspertami w danej dziedzinie. Warsztat samochodowy, który na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo Klientów proponuje szereg usług związanych z:

  • Naprawą sprzęgła
  • Wymianą sprzęgła
  • Montażem i demontażem sprzęgła
  • Wymianą części związanych ze sprzęgłem ( łożyska, tarcze, tuleje, wałki)

Oryginalne części od najlepszych producentów - sprzęgła Szczecin

W zależności od rodzaju samochodu, w modelach tylnonapędowych czy też w autach z napędem przednim wymiana sprzęgła będzie się znacząco od siebie różnić. Jednak nie ma się czym martwić. Nasz wykwalifikowany i specjalistyczny zespół poradzi sobie zarówno z każdą marką samochodu, jak i z każdym sprzęgłem. Najczęstszą usterką w przypadku sprzęgła jest jego ślizganie się. Jest to typowy objaw zużycia tarczy sprzęgłowej lub zużytego koła zamachowego.

Jeśli tylko zauważysz w swoim samochodzie problemy ze sprzęgłem lub usłyszysz nieregularny stukot z okolicy silnika, a może pojawiają się wyższe obroty silnika przy danej prędkości niż zazwyczaj? W takich sytuacjach należy niezwłocznie udać się na wizytę i diagnostykę silnika do naszego warsztatu samochodowego. Jazda z uszkodzonym sprzęgłem może zakończyć się nagłym unieruchomieniem pojazdu, co warunkuje uniemożliwieniem dalszej jazdy autem. Ze względu na bezpieczeństwo swoje, a także swoich bliskich nie zwlekaj i umów się z nami już dziś!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!