tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Skrzynie biegów

Naprawa skrzyń biegów w Szczecinie

Auto Serwis Wyrwa jest firmą, która działa na rynku od 1992 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży mechaniki samochodowej i napraw silników, a także skrzyń biegów pozwala nam na zdobycie zaufania wielu Klientów. Nasz zespół fachowców z troską o Klienta i profesjonalną obsługą wykonuje wszelkie zlecenia z rzetelnością i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Specjalizujemy się w naprawach skrzyń biegów różnych typów począwszy od tych starszych po te najnowsze.

Specjalistyczny sprzęt do diagnostyki silnika i do napraw pozwala nam na szybkie działanie oraz niwelowanie wszelkich usterek czy awarii. Zapewniamy serwis i części zamienne do różnych marek samochodowych., zarówno polskich jak i zagranicznych. Posiadamy profesjonalne stanowisko diagnostyczne, a także pomieszczenie ze stołami i odpowiednimi narzędziami, które ułatwia nam naprawę skrzyń biegów.

Montaż skrzyń biegów Szczecin przez profesjonalistów

Na naprawiane przez naszych mechaników - skrzynie biegów udzielamy stuprocentowej gwarancji, a po usunięciu usterki przeprowadzamy jazdę testową, aby skontrolować i upewnić się, że praca nasza została wykonana należycie. Bezpieczeństwo Klienta jest dla nas priorytetem! Oferowane przez Auto Serwis Wyrwa usługi to:

  • Diagnostyka skrzyń biegów
  • Naprawa i regeneracja skrzyń biegów
  • Wymiana olejów w skrzyniach

W dorobku naszego warsztatu samochodowego znajduje się mnóstwo naprawionych i zregenerowanych skrzyń biegów przez naszych profesjonalistów. Wszystkie naprawy wykonywane przez zespół doświadczonych mechaników są wykonywane przy użyciu części zamiennych wyłącznie oryginalnych.

Montaż i demontaż skrzyń biegów w samochodach osobowych lub dostawczych przebiega szybko i sprawnie, a odpowiednie zaplecze techniczne tylko ułatwia nam pracę i powoduje, że usługi nasze są wykonywane na najwyższym poziomie. Skrzynie biegów jak wiele innych elementów w samochodzie ulegają często zepsuciu czy tak zwanym „wysłużeniu” Często też posiadają wady powstałe już w procesie powstawania. Auto Serwis Wyrwa zdiagnozuje i usunie niepokojące problemy.

Jeśli wyskakują Ci biegi podczas jazdy albo pojawią się inne problemy związane z nimi w Twoim aucie koniecznie skontaktuj się z naszym warsztatem samochodowym. Nasi specjaliści będą wiedzieli co należy zrobić, aby problem ze skrzynią biegów czy to manualną czy też automatyczną już więcej się nie pojawiał. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!