tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Regeneracja głowic

Regeneracja głowic w Szczecinie

Głowica silnika spalinowego ma zasadniczy wpływ na pracę silnika, na jego moc oraz zużycie paliwa i oleju. To pokrywa stanowiąca zamknięcie przestrzeni roboczej nad blokiem cylindrowym silnika. Może być wykonana z żeliwa lub z lekkiego stopu aluminium. Ma liczne kanały olejowe i chłodnicze oraz czujniki, które odpowiadają za pomiary ciśnienia oleju oraz temperaturę płynu chłodniczego, posiada ponadto zawory dolotowe i wylotowe. Krótko mówiąc to niezwykle skomplikowany element, który podczas eksploatacji może dojść do deformacji i rozszczelnienia. W takim przypadku konieczna staje się regeneracja lub wymiana głowicy.

Trzeba pamiętać, że głowice podczas pracy silnika muszą wytrzymywać bardzo wysokie temperatury i ciśnienie, dlatego wszelkie działania powinny być wykonane z niezwykłą precyzją, przy użyciu specjalistycznych maszyn i narzędzi. W przypadku jakiegokolwiek defektu, trzeba niezwłocznie zgłosić się do serwisu, aby w przyszłości uniknąć kosztowniejszych napraw lub wymiany. Źle przeprowadzona regeneracja również może źle się skończyć dla naszego portfela, dlatego najlepiej zdać się na profesjonalistów i zgłosić się do nas. Regeneracja głowic obejmuje:

  • Ciśnieniowe sprawdzanie szczelności płaszcza wodnego
  • Wymiana, obróbka gniazd zaworowych
  • Planowanie głowic
  • Wytaczanie podpór wałków rozrządu
  • Tulejowanie wałków rozrządu

Szybkie znalezienie źródła usterki - regeneracja głowic Szczecin

Decydując się na Wyrwa Serwis w Szczecinie Klienci mogą liczyć na zawodowe podejście. Regeneracja głowicy przez wzgląd na swoją skomplikowaną budowę bywa problematyczna, ale dla nas nie stanowi to problemu. Przed rozpoczęciem naprawy silnika, dokładnie sprawdzamy głowicę pod kątem uszkodzeń, aby znaleźć źródło usterki i zadziałać celowo.

Długoletnia działalność na rynku przyniosła nam doświadczenie, które pozwala nam działać efektywniej i korzystniej dla Klientów. Terminowość i uczciwość to motto, które zawsze wcielamy w naszej pracy. Każda usługa wykonywana jest z najwyższą precyzją, a wszelkie części i materiały użyte do regeneracji, diagnostyki silnika i naprawy głowic, pochodzą od sprawdzonych producentów oraz posiadają atesty. Wszystkich właścicieli samochodów, zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!