tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Naprawy główne

Wykonujemy naprawy główne silników w Szczecinie

Silnik to podstawa każdego pojazdu, a jego eksploatacja wpływa na stopniowe zużycie, co jest naturalną koleją rzeczy. Proces postępuje szybciej w przypadku nieprawidłowego użytkowania i braku regularnych kontroli. W Wyrwa Serwis w Szczecinie wykonujemy naprawy główne silników, które mają na celu przywrócenie dawnej świetności silnika, aby mógł działać bez zarzutu i nie sprawiał kłopotów na drodze. Silnik poddawany jest dokładnym oględzinom, dokonujemy przeglądu, diagnostyki silnika i oceniamy stan techniczny poszczególnych części.

Kiedy podejmujemy się naprawy głównej silnika, Klienci mogą liczyć na nasz profesjonalizm. Stosujemy nowe, sprawdzone części od renomowanych producentów, a wykonanie jest uczciwe i solidne.  Trzeba wiedzieć, że tylko kompleksowa naprawa silnika może przynieść optymalny i trwały efekt. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wyposażenie serwisu, w nowoczesne maszyny i narzędzia, a także fachowa wiedza umożliwiają kompletną naprawę silnika.
Naprawa główna silnika w Szczecinie, to proces, który ma za zadanie precyzyjną naprawę wszystkich elementów, i tak:

  • W pierwszej kolejności silnik jest rozbierany i oczyszczany, po czym pracownicy dokonują dokładnych oględzin i pomiarów
  • Ekipa diagnozuje defekty i stopień zużycia elementów, a następnie ocenia, które części muszą być poddane naprawie i wymianie
  • Zgodnie z potrzebą, wykonywane są czynności naprawcze
  • Silnik jest składany, sprawdzana jest szczelność kanałów oraz poprawność działania

Naprawiamy różne rodzaje silników

Naprawiamy różne typy silników, więc każdy właściciel pojazdu, może zgłosić się do nas. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych realiach bardzo liczy się czas, a brak samochodu w znacznym stopniu ogranicza mobilność, dlatego przykładamy dużą wagę to tempra prac i terminowości. Mamy na swoim koncie wielu zadowolonych Klientów, dlatego bez obaw możesz nam powierzyć swój samochód, abyśmy mogli dokonać precyzyjnej naprawy silnika.

Jeżeli zauważyłeś nadmierne zużycie oleju, niepokojące dźwięki lub jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu silnika, konieczne zgłoś się do nas. Szybka reakcja pozwoli uratować silnik przed trwałym uszkodzeniem, a Ty zaoszczędzisz koszty. Zapraszamy do kontaktu!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!