tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Diagnostyka silnika

Diagnostyka silnika w Szczecinie

Diagnostyka silnika bez konieczności demontażu, to rozwiązanie bardzo praktyczne, pozwala bowiem zaoszczędzić czas i działać bardziej celowo. W obecnych czasach układ sterowania silnikiem jest systemem działającym w oparciu o sterownik elektroniczny, który to dokonuje zaawansowanych pomiarów, aby zapewnić najlepsze warunki pracy dla silnika. W sytuacji jakichkolwiek problemów z silnikiem, sterownik pojazdu sygnalizuje kierowcy o usterce, poprzez wyświetlenie lampki ostrzegawczej na desce kontrolnej. 

Jeśli zobaczysz w Twoim samochodzie taką lampkę, zgłoś się do nas. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym umożliwiającym szybkie i dokładne sprawdzenie stanu technicznego poszczególnych elementów.
Diagnostyka komputerowa zawiera:

 • Podłączenie komputera diagnostycznego do auta
 • Nawiązanie komunikacji z systemami komputerowymi samochodu
 • Odczyt pamięci błędów w systemach
 • Odczyt wartości rzeczywistych w czasie pracy systemów
 • Kasowanie pamięci błędów w systemach
 • Wprowadzenie wartości adaptacyjnych w poszczególnych modułach
 • Wydruk raportu serwisowego

Aby wykonać diagnostykę komputerową, pracownik przy pomocy komputera zewnętrznego z przeznaczonym do tego oprogramowaniem łączy się z komputerem pokładowym pojazdu. Przy użyciu specjalnego interfejsu można zebrać potrzebne informacje, dzięki czemu wykryte zostają istniejące usterki. Jest to metoda skuteczna, która pozwala zaoszczędzić czas, a tym samym i koszty.

Diagnostyka usterek w silnikach Szczecin

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich potencjalnych Klientów, w związku z czym nasza oferta obejmuje różne metody diagnostyczne. W naszym serwisie sprawdzenie silnika można wykonać poprzez:

 • Diagnostykę komputerową układu elektronicznego silnika wraz z wydrukiem pamięci błędów
 • Analizę spalin silników benzynowych i diesla
 • Pomiar kompresji silnika
 • Pomiar ciśnienie paliwa

Jeśli zgłosisz się do naszej firmy, możesz mieć pewność, że zajmiemy się Twoim samochodem zawodowo, szybko zlokalizujemy usterkę i podejmiemy się naprawy silnika. Na wyposażeniu Wyrwa Serwis znajduje się nowoczesne urządzenie diagnostyczne, które umożliwiają nam obsługę samochodów wszystkich marek.  Mamy szeroką wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Przeprowadzamy także szczegółowe przeglądy okresowe. Zapraszamy.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!