tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Silnik i napęd

Naprawa silników Szczecin

Nasz warsztat istnieje na rynku od 1992 roku. W ciągu tego czasu nasz zespół wyspecjalizowanych mechaników i fachowców, zajmujących się wymianą i regeneracją silników różnych marek samochodowych uzyskał sporo doświadczenia w kompleksowej naprawie wielu silników. Dzięki naszemu zaangażowaniu i udoskonalaniu siebie poprzez liczne szkolenia, kursy i warsztaty prowadzimy naprawy samochodów zarówno z Polski jak i zza granicy.

Naszym priorytetem i tym czym kierujemy się przy wszelkiego rodzaju zleceniach jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wymiana bądź regeneracja silników w naszym Auto Serwisie Wyrwa przebiegała zawsze sprawnie i bezproblemowo. Nasze usługi polegają na:

Po wstępnej analizie i diagnostyce przedstawiamy koszty związane z naprawą. Cechuje nas uczciwość, dlatego nasze ceny nie zawierają jakiś ukrytych czy zbędnych kosztów. Wieloletnie doświadczenie połączone z pasją i nowoczesnym podejściem do zleceń oraz naszych Klientów pozawala nas wyróżnić na tle innych warsztatów samochodowych w Szczecinie.

Diagnostyka silników w Szczecinie na najwyższym poziomie

Bogato wyposażone zaplecze techniczne i cały wyspecjalizowany sprzęt oraz programy komputerowe, które ułatwiają nam pracę i są potrzebne do diagnostyki określonych marek samochodów to największy atut naszego Auto Serwisu. Staramy się sprostać każdym zadaniom, gdyż relacje z Klientami są dla nas wielką wartością. Zależy nam na ich zaufaniu i zadowoleniu.

Silnik samochodowy to serce każdego auta. To dzięki jego pracy samochód porusza się po drodze. On nadaje „życie” autu i powoduje, że jest jego najważniejszym zespołem. Jest on także częścią dosyć kosztowną i drogą, dlatego też tak bardzo ważne jest dbanie o silnik i jego podzespoły. Może to gwarantować jego poprawną pracę, a także dłuższą żywotność.

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie zapewni kompleksową obsługę Klientom, w sytuacji gdy uszkodzeniu ulegnie silnik. Fachowo i w sposób profesjonalny poddamy diagnostyce Państwa auto i znajdziemy główną przyczynę awarii. Postaramy się możliwie jak najszybciej usunąć wszystkie usterki. Polecamy nasze usługi i zapraszamy do naszego Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!