tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Serwis samochodów marki Opel

Serrwis marki Opel

Wysokiej klasy serwis samochodów marki Opel w Szczecinie

Opel jest to niemiecka marka samochodów, produkowana od 1899 roku, przez rodzinną firmę założyciela Adama Opla, od którego nazwiska pochodzi nazwa tej marki. Modele samochodów Opel na świecie są sprzedawane pod różnymi nazwami markowymi GM, są to między innymi: Vauxhall w Wielkiej Brytanii, Holden w Australazji, Chevrolet w Ameryce Łacińskiej, a także jako Cadillac.

Samochody marki Opel produkowane są i wypuszczane na rynek motoryzacyjny jako pojazdy osobowe i dostawcze. Widnieje mnóstwo modeli Opla. Do najpopularniejszych i najbardziej powszechnych widzianych na ulicach także w naszym kraju można wyszczególnić: Opel Vectra, Opel Astra, Opel Insignia, Opel Zafira.

Bogata oferta i profesjonalne usługi serwisu Wyrwa

Zróżnicowana i obszerna oferta naszego Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie skierowana jest do użytkowników i posiadaczy samochodów marki Opel. Wiadome jest, że podczas codziennej eksploatacji auta niektóre jego części ulegają naturalnemu zużyciu, zniszczeniu, co warunkuje i wymaga ich wymiany oraz częstego kontrolowania.

Kontaktując się z naszym warsztatem samochodowym masz gwarancję, że nasi fachowcy we właściwy sposób zaopiekują się Twoim samochodem. Zadbamy o Twojego Opla zapewniając mu właściwy warsztat i idealne miejsce do przeglądów okresowych, technicznych, wymiany opon i części oryginalnych zamiennych. Wszystkie oryginalne części Opel są doskonale dopasowane do samochodów tej marki.

Ekipa ekspertów w serwisie samochodów marki Opel

Nasi eksperci i wyspecjalizowani mechanicy zapewnią fachową pomoc i pełne wsparcie techniczne każdego Opla. Zwiększą poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy. Co nas cechuje i wyróżnia na tle innych serwisów w woj. zachodniopomorskim? Przede wszystkim:

 • Nowoczesny sprzęt komputerowy, diagnostyczny do wykrywania usterek i błędów w silniku
 • Wysoka jakość usług i produktów (części oryginalne zamienne do Opla i innych marek)
 • Korzystny stosunek ceny do jakości
 • Pełna kontrola pojazdu
 • Zaangażowanie w wykonywane zlecenia, dbanie o Klientów
 • Dokładność i uczciwość

Jeśli chcesz skorzystać z wiedzy i umiejętności naszego zespołu fachowców, skontaktuj się z nami! Dla stałych Klientów tworzymy promocje i programy serwisowe na najwyższym poziomie. Oferta Auto Serwisu Wyrwa obejmuje:

 • Sprawdzenie, napełnienie i wymiana opon Opel
 • Wymianę części Opel
 • Przegląd okresowy Opel
 • Sprawdzenie silnika, wymian oleju i wszelkiego rodzaju płynów eksploatacyjnych Opel
 • Naprawa układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego Opel
 • Sprawdzenie i napełnienie klimatyzacji Opel

Wszystkich posiadaczy samochodów marki Opel zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego, który mieści się w Szczecinie na ul, Zielonogórskiej 34B. Kompleksowa obsługa Opla oraz usługi serwisowe ułatwiające użytkowanie auta tej marki są w zasięgu Twojej ręki. Czekamy na Ciebie!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!