tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Serwis samochodów Honda

Serwis Honda

Profesjonalny serwis samochodów marki Honda w Szczecinie

Honda to japońska marka, zajmująca się produkcją samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Ponadto wytwarza silniki do maszyn rolniczych i budowlanych. Firma istnieje od 1948, jednakże produkcję aut rozpoczęła dopiero w 1953 roku. Pierwszymi pojazdami, które opuściły fabrykę był rower napędzany silnikiem oraz motocykl. Auta tej marki sprzedawane na większość rynków samochodowych świata, są to samochody kompaktowe o nadwoziu typu hatchback.

W ramach działalności prowadzimy profesjonalny Serwis Honda w Szczecinie, który przeprowadza m.in. diagnostykę, naprawy bieżące, przeglądy, naprawy powypadkowe, wymianę części w samochodach Honda. Działamy w branży od 1992 roku, więc mieliśmy czas na zapoznanie się z realiami i wymaganiami Klientów. Zdajemy sobie również sprawę, że te wymagania nieustannie rosną, dlatego wciąż pracujemy nad doskonaleniem swoich umiejętności oraz wyposażeniem naszego warsztatu.

Ekipa mechaników zatrudniona w naszym serwisie, cechuje się zaangażowaniem i solidnym podejściem. Wykonujemy wszelkie naprawy samochodów Honda, wykorzystując zarówno oryginalne części Honda, jak i wysokiej jakości zamienniki. Cenimy czas naszych Klientów, w związku z czym wszystkie działania wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie, nie tracąc nic z solidności i rzetelności.

Usługi serwisu Honda

Klienci mogą liczyć na obsługę na wysokim poziomie. Zapraszamy na przeglądy serwisowe samochodów Honda, które pozwolą ocenić stan techniczny samochodu i w razie potrzeby przedsięwziąć stosowne działania. Warto zawczasu zadbać o samochód, aby w perspektywie zaoszczędzić nerwów i ograniczyć koszty. Oferujemy pełen zakres usług, w skład których wchodzą:

 • Naprawa hamulców Honda
 • Naprawa zawieszenia Honda
 • Odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji Honda
 • Wymiana oleju Honda
 • Naprawa i wymiana tłumików Honda
 • Diagnostyka i naprawa silnika Honda
 • Naprawa rozrządu Honda
 • Przeglądy okresowe Honda
 • Akumulatory Honda
 • Serwis opon Honda
 • Felgi i alufelgi Honda
 • Wulkanizacja opon Honda

Jeżeli Twój samochód wymaga przeglądu lub naprawy polecamy nasz Serwis. Kompetentni pracownicy dołożą starań, aby wykryć wszelkie nieprawidłowości i zreperują każdą usterkę lub wymienią części na nowe. Czasem naprawa jest nieopłacalna i w perspektywie generuje większe koszty, niż wymiana jakiegoś elementu. Części do Hondy jakimi dysponujemy, mogą być oryginalne lub kompatybilne z nimi zamienniki. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo. Znamy markę Honda od podszewki, więc z pewnością będziemy mogli udzielić wyjaśnień i uporać się z każdym zadaniem.

Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom Klientów, dlatego nie pozwalamy sobie na żadne odstępstwa i zawsze stajemy na wysokości zadania. Serwis Honda w Szczecinie to miejsce doskonale wyposażone w niezbędne maszyny, narzędzia i stanowiska, za sprawą których wszystkie naprawy przebiegają sprawnie i nie powstają przestoje. Kliencie w krótkim czasie odzyskują swój, w pełni sprawy pojazd, którym bez obaw mogą wyruszyć w dalsza drogę. Wszystkich zainteresowanych usługami Wyrwa Serwis, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym warsztatem.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!