tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Wyważenie kół

Specjalistyczne wyważanie kół w Szczecinie

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie działa nieprzerwanie od 1992 roku. Przez ten czas zdążyliśmy pozyskać zaufanie wielu Klientów, którzy korzystają z naszych usług do dziś. W bogatej ofercie i wielu usługach naszego serwisu można znaleźć m.in. wymianę ogumienia, wulkanizację, przechowywanie, napełnianie opon gazem, a także wyważanie kół.

Stan techniczny układu jezdnego ogromnie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz zużycie poszczególnych jego elementów. Dlatego tak istotne jest wyważanie kół. Nasi profesjonaliści przy użyciu specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu wyważą koła w samochodach każdej marki. Koła są ważnym elementem auta i mają bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Składają się z felg i opon. Jeśli te dwa elementy źle współgrają ze sobą i nie są właściwie spasowane, prowadzi to do szybszego zużycia całego zawieszenia. Podczas jazdy występują drgania, które wyczuwalne są także na kierownicy. Niewyważone koła powodują nierównomierne zużycie bieżnika, w wyniku czego opona posiada miejsca bardziej wytarte od innych.

Skuteczna kontrola opon Twojego auta - wyważanie kół Szczecin

Dzięki wyważarce w naszym warsztacie koła Twojego samochodu będą idealnie wyważone. Przy sezonowej wymianie opon, a także przy ich naprawie powinno się wyrównoważyć koła. Nasi fachowcy odpowiednio zadbają o komfort Twojej jazdy. Wystarczy, że przybędziesz do nas i powierzysz nam swoje auto, a my skontrolujemy, sprawdzimy i zajmiemy się potrzebnymi elementami z naciskiem na Twoje bezpieczeństwo. Sygnały, które wskazują na konieczność odpowiedniego wyważenia kół:

  • Wibracje na kierownicy
  • Po wymianie opon
  • Mniejsza przyczepność do nawierzchni
  • Po naprawie opony
  • Nierównomierne ślady i szybkie zużycie opon, amortyzatorów
  • Niższy komfort jazdy
  • Zła kierowalność i hamowanie
  • Słyszalny specyficzny szum podczas jazdy

Jeśli czujesz się niepewnie podczas jazdy odczuwając wibracje na kierownicy i siedzeniu skontaktuj się z nami! Specjalistyczne wyważanie kół w naszym Auto Serwisie Wyrwa odbywa się skutecznie i szybko. Pamiętaj o tym, że nieprawidłowe ich wyważenie może mieć wiele negatywnych skutków i konsekwencji. Zapraszamy!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!