tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Wymiana opon

Szybka wymiana opon w Szczecinie

Sprawne ogumienie jest ważnym elementem każdego samochodu i warunkiem bezpiecznej jazdy. Podczas częstego podróżowania i intensywnej eksploatacji opony zużywają się i ulegają uszkodzeniu. Wymiana opon na dany okres to obowiązkowe zadanie dla każdego kierowcy. Nasz Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie, który od wielu lat specjalizuje się w usługach związanych z kołami i całym ogumieniem, zajmuje się także wszelkimi naprawami i częściami samochodowymi.

W ofercie naszej firmy można znaleźć liczne znane marki opon, od najlepszych producentów i firm oponiarskich. Zapewniamy, że wymiana opon wykonywana jest na profesjonalnym sprzęcie wysokiej jakości, który w dużej mierze gwarantuje prawidłowy montaż i odpowiednio precyzyjne wyważanie kół.

Wymiana opon Szczecin na najwyższym poziomie

Dla wszystkich naszych Klientów, którzy dokonują wymiany opon z letnich na zimowe lub na odwrót w naszym warsztacie mamy propozycję skorzystania z naszego przechowywania opon, dzięki któremu stan techniczny ogumienia pozostanie w nienaruszonym i nienagannym stanie. Usługi Auto Serwisu Wyrwa:

  • Wymiana opon (felgi aluminiowe)
  • Wymiana opon (felgi stalowe)
  • Przełożenie kół z wyważeniem

Nasi fachowcy i specjaliści z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością podchodzą do zleceń starając się wykonać je w jak najwłaściwszy i najlepszy sposób. Po wymianie zawsze czyścimy opony, a na życzenie naszych Klientów uzupełniamy opony azotem. Jako firma istniejąca na rynku wiele lat posiadamy mnóstwo zalet, które doceniają nasi Klienci.

Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy profesjonalnie, z dbałością o każdy element. Szybka i fachowa wymiana opon to dla nas żaden problem! Specjalizujemy się w tej branży od wielu lat! Z ogromną rzetelnością i otwartością służymy pomocą i fachowym doradztwem w wielu dziedzinach motoryzacji. Kompleksowo obsługujemy naszych Klientów, jakość wykonywania naszej pracy jest na najwyższym poziomie.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!