tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Wulkanizacja opon

Wulkanizacja opon w Szczecinie – kompleksowa obsługa

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie wulkanizacji opon, udzielając naszym Klientom fachowych porad. Wszelkie kwestie związane z wulkanizacją załatwiamy w miarę szybko. Konkretnie ustalamy terminy i miejsce wymiany opon lub naprawy. Szeroki wybór opon i felg znajduje się na terenie naszego warsztatu samochodowego Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie. Solidnie, a także z ogromnym zaangażowaniem i pasją zajmujemy się konserwacją oraz wyważeniem kół. Na życzenie Klientów zabieramy opony i je przechowujemy przez ustalony okres czasu. W naszej firmie wszystko jest do uzgodnienia.

Sprzęt w Auto Serwisie Wyrwa należy do jednego z najnowocześniejszych w woj. zachodniopomorskim, dlatego też wszelkie naprawy silników dokonane przez naszych wykwalifikowanych w swojej specjalizacji mechaników przebiegają szybko, sprawnie i skutecznie.

Niezależnie od tego co w danym momencie jest potrzebne czy serwisowanie samochodu czy opon jesteśmy przekonani, że powierzając nam swoje auto dokonacie Państwo właściwego wyboru. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów, dlatego też indywidualnie, starannie i solidnie podchodzimy do każdego zlecenia:

 • Badając najdrobniejsze elementy
 • Przyglądając się szczegółowo awarii
 • Starając się możliwie w jak najszybszy sposób rozwiązać problem
 • Testując i sprawdzając naprawione czy wymienione części

Szeroki wybór opon letnich i zimowych

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie oferuje szeroki i zróżnicowany wybór opon zimowych i letnich bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo posiadamy ogromny wybór felg i alufelg od znanych producentów z gwarancją bezpiecznego użytkowania. Nasza kompetentna i profesjonalna obsługa doradzi i pomorze w wyborze opon do danego modelu samochodu, gdyż odpowiednie dopasowane części zagwarantują bezpieczeństwo, komfort i właściwy styl jazdy.

Długoletnie doświadczenie w branży i owocna współpraca z czołowymi i renomowanymi producentami ogumienia pozwala nam na oferowanie opon niezawodnych i trwałych o dobrej jakości w rozsądnych cenach.

Wulkanizacja opon Szczecin - Auto Serwis Wyrwa oferuje:

 • Naprawę opon
 • Wymianę opon
 • Wyważanie kół
 • Pompowanie kół
 • Szeroki wybór felg i alufelg
 • Sezonowe przechowywanie opon
 • Profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie motoryzacji

Nasz zespół fachowców, który wciąż poszerza swoje umiejętności i kwalifikacje, a także ofertę o produkty i usługi serdecznie zaprasza do naszego serwisu w Szczecinie. Gwarantujemy niezawodność i najlepszą jakość usług, a także asortymentu od najlepszych producentów. Produkty dostępne w naszym Auto Serwisie posiadają certyfikaty zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Skontaktuj się z nami!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!