tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Pompowanie kół gazem

Usługa napełniania kół azotem w Szczecinie

W Auto Serwisie Wyrwa nie tylko masz możliwość wymiany opon, ich bezpiecznego przechowania, sprawdzenia, ale także ich napełnienia gazem, co daje możliwość utrzymywania się ciśnienia przez dłuższy okres. Azot nie przenosi żadnych związków chemicznych, w tym wody, która mogłaby zaszkodzić oponom i felgom. Jest gazem bezzapachowym i bezbarwnym. Opona napełniona azotem jest w pewnie sposób chroniona bo gaz ten nie jest podatny na wilgoć.

Odporność azotu na zmianę temperatury powoduje także stabilne ciśnienie w oponie. Pozwala to na dłuższe jej eksploatowanie bez konieczności częstszego dopompowywania. A z kolei prawidłowe ciśnienie w kołach zapewnia im właściwą przyczepność do drogi, a także stabilność w prowadzeniu samochodu.

Azot w kołach i jego zalety - pomopowanie kół gazem Szczecin

Największą zaletą azotu jest fakt, że utrzymuje on ciśnienie w oponach trzykrotnie dłużej niż powietrze atmosferyczne. Wpływa to pozytywnie na stan techniczny felg samochodowych, a w szczególności tych stalowych. Korzyści wynikające z napompowania kół gazem to przede wszystkim:

  • Większa i lepsza przyczepność samochodu do podłoża
  • Wydłuża się okres eksploatacji opon
  • Obniżenie zużycia paliwa, a mniejsze spalanie wpływa także korzystnie na ochronę środowiska
  • Korzystny wpływ na felgi (nie rdzewieją)
  • Azot utrzymuje ciśnienie w oponach trzykrotnie dłużej

Jeśli jesteś zawodowym Kierowcą i codziennie pokonujesz długie dystanse i trasy, bądź też użytkujesz auto w ekstremalnych warunkach pompowanie kół azotem jest idealnym i niezwykle korzystnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do naszego warsztatu i Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie. Opróżnimy opony z powietrza pompą próżniową, a także napompujemy azotem w sposób odpowiedni i właściwy w Twoim samochodzie. Szeroki zakres usług i oferta godna polecenia. Nasz wykwalifikowany zespół zajmuje się także profesjonalną naprawą układu hamulcowego i innych. Skorzystaj z oferty już dziś i ciesz się komfortową, a co najważniejsze bezpieczną jazdą!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!