tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Serwis opon

Kompleksowy i przyjazny serwis opon w Szczecinie

Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu opon osobowych i ciężarowych oraz prac w zakresie mechaniki samochodowej. Wykwalifikowani pracownicy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu zapewniają szybką, sprawną i dobrze wykonaną usługę. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów Indywidualnych jak i różnego rodzaju firm.

Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt, który obsługiwany jest przez doświadczony zespół mechaników – ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, stawiając potrzeby i bezpieczeństwo Klienta na pierwszym miejscu. W naszym serwisie opon z pewnością zadbamy o:

Każda usługa wykonywana w naszym serwisie opon jest po kilka razy sprawdzana, aby jak najskuteczniej zminimalizować ryzyko popełnienia błędu i zwielokrotnić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów. Podczas wykonywania zleceń realizujemy dodatkową kontrolę najważniejszych elementów auta.

Profesjonalna dbałość o części samochodowe i opony Szczecin

Auto Serwis Wyrwa to rozbudowany warsztat samochodowy na terenie, którego wykonuje się liczne usługi związane z:

  • Hamulcami - kontrola i wymiana elementów ciernych, tarcz hamulcowych, płynu hamulcowego, naprawa układów ABS, ESP)
  • Amortyzatorami – odpowiedni dobór amortyzatorów i ich właściwa instalacja
  • Klimatyzacją – regularne przeglądy (odgrzybianie, czyszczenie, wykrywanie nieszczelności, naprawa całego układu klimatyzacji)
  • Olejem silnikowym – wykonujemy pełną diagnostykę i wymianę oleju, zapewniamy pomoc w wyborze oleju, wymiana filtra)
  • Układem wydechowym – kompletny przegląd i naprawy dzięki, którym zostanie zredukowana emisja ciepła i zmniejszy ilość spalin
  • Geometrią kół i zawieszeniem – regulacja luzów, pomiar geometrii i fachowa jej regulacja

Prowadzimy usługi serwisem mobilnym u Klienta na miejscu. Cechuje nas dyspozycyjność, otwartość, szybkość wykonywania zleceń, a także skuteczność. Zapraszamy do serwisu opon Auto Wyrwa w Szczecinie.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!