tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Serwis Volvo Szczecin

Serwis Volvo

Profesjonalny Serwis dla samochodów marki Volvo Szczecin

Volvo Car Corporation jest to szwedzkie przedsiębiorstwo, które produkuje samochody osobowe o nazwie Volvo od 1999 roku i należy do Ford Motor Company. W pierwszym założeniu producentów samochody Volvo miały być dostosowane do szwedzkich dróg i skandynawskiego klimatu.

Dlatego też samochody te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i są w swojej własnej konstrukcji niezawodne. Obecnie Volvo produkowane jest w fabrykach w 19 krajach i działa na ponad 180 rynkach na całym świecie. Na polskich drogach można spotkać wiele modeli tej marki, dostawcze jak i osobowe. Przeznaczone są do wielu transportów, łatwo się dostosowują do niemal każdego zadania transportowego.

Wysokiej jakości części do Volvo i fachowa obsługa serwisowa

Auto Serwis Wyrwa to profesjonalny warsztat samochodowy z nowoczesnym sprzętem do diagnostyki silnika i przeglądów technicznych samochodów marki Volvo. Oferujemy wachlarz produktów tj. części oryginalnych zamiennych do tych samochodów, a także możliwość serwisowania opon i ich wymiany.

Nasi profesjonaliści z zaangażowaniem i doświadczeniem zajmą się naprawą wszystkich modeli samochodów tej solidnej marki. Ich obszerna wiedza pozwala na przeprowadzenie napraw i usługi serwisowych na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dbać o satysfakcję naszych Klientów, dlatego też wszelkie zlecenia wykonujemy z dbałością i profesjonalizmem. Liczne szkolenia podnoszą naszym fachowcom kwalifikacje i umiejętności czyniąc ich specjalistami w danej dziedzinie. Usługi wykonywane w Auto Serwisie Wyrwa:

 • Diagnostyka silnika Volvo
 • Serwis opon Volvo
 • Naprawa układu wydechowego Volvo
 • Diagnostyka podwozia Volvo
 • Naprawa tłumików, sprzęgła do Volvo
 • Naprawa hamulców w Volvo
 • Klimatyzacja Volvo
 • Wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych do Volvo
 • Akumulatory Volvo
 • Wulkanizacja Volvo
 • Felgi i alufelgi do Volvo

Korzystając z usług naszego profesjonalnego serwisu nasi Klienci zyskują gwarancję zastosowania oryginalnych części zamiennych, a przede wszystkim solidność wykonanych usług opartych o najwyższe standardy. Jesteśmy przekonani, że po każdej wizycie w naszym warsztacie samochodowych Państwa Volvo zapewni poczucie bezpieczeństwa tak samo kierowcy jak i jego pasażerom.

Wszystkich właścicieli samochodów marki Volvo zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą. Służymy fachowym doradztwem i znakomitą obsługą. Pracujemy uczciwe i efektywnie. Terminowo wywiązujemy się ze zleceń. Z nami jest zawsze wygodnie i bezpiecznie! Zapraszamy do kontaktu!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!