tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Kontrola układu hamulcowego

Precyzyjna kontrola układu hamulcowego w Szczecinie

Prawidłowe funkcjonowanie układu hamulcowego to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Musi on być sprawny, a wszelkie jego elementy muszą funkcjonować prawidłowo. W Auto Serwisie Wyrwa przeprowadzamy kontrolę całego układu hamulcowego, sprawdzając przy okazji cały stan techniczny pojazdu, dokonując m.in przeglądy okresowe.

Często wysyłane sygnały przez nasze samochody są bagatelizowane, a kierowcy nie traktują ich poważnie, tym samym narażając bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, pasażerów oraz innych kierowców na drodze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i posiadając szeroki wachlarz usług, a także bogatą ofertę produktów zajmiemy się między innymi diagnostyką układu hamulcowego samochodu każdej marki dokładnie kontrolując:

  • Szczęki
  • Bębny
  • Tarcze
  • Piasta kół
  • Zaciski
  • Przewody układu hamulcowego
  • Płyn hamulcowy

Do głównych objawów, które powinny zaniepokoić każdego kierowcę należą piszczenia, zgrzyty w momencie zwalniania i hamowania auta, wpadanie pedału hamulca głębiej niż zazwyczaj, kiedy samochód przestaje hamować lub hamulec ręczy przestaje skutecznie działać. Ostrzegawcze może być zapalenie się jednej z kontrolek układu hamulcowego, która będzie oznaczać wymianę klocków, tarcz, konieczność uzupełnienia płynu lub nieszczelność całego układu.

Naprawa układów hamulcowych Szczecin - Auto serwis Wyrwa

Dla naszego zespołu specjalistów nie ma rzeczy nie do wykonania. Do wszystkich powierzonych nam zadań i zleceń podchodzimy z dokładnością i z dużym zaangażowaniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do badania skuteczności hamulców i wymiana zużytych elementów. Bez profesjonalnego sprzętu diagnostycznego często sami nie jesteśmy w stanie skontrolować i naprawić poszczególnych podzespołów. Nasi fachowcy służą doradztwem i pomocą.

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie zaprasza na diagnostykę silnika i kontrolę pojazdu, jego układów, podzespołów, przegląd okresowy, techniczny, wymianę i przechowywanie opon itp. Wszelkie interwencje związane z układem hamulcowym powinny odbywać się pod okiem wykwalifikowanych mechaników, dlatego też nie zwlekaj dłużej i zostaw swój samochód w naszym warsztacie samochodowym. Ochrona Twojego samochodu i troska o Twoje bezpieczeństwo to nasze priorytety! Zapraszamy!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!