tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Akumulatory

Akumulatory Szczecin - marka SZNAJDER w Auto Serwisie Wyrwa

Produkowane są w SZNAJDER BATTERIEN, która produkuje akumulatory rozruchowe od 1925 roku. Bogate doświadczenie łączy się z najwyższą jakością i najnowocześniejszą technologią produkcji. Akumulatory marki SZNAJDER charakteryzują się specjalnymi zaletami wykonania dla szerokiego wachlarza zastosowań i nowoczesnym wyglądem. Znane są w kraju i za granicą ze względu na swą bezkonkurencyjną jakość. Wszelkie nowe rozwiązania stosowane są tylko po dokładnym i praktycznym sprawdzeniu, że są rzeczywistym ulepszeniem produkcji.

Od początku 2002 roku firma zalicza się do grupy światowych producentów akumulatorów rozruchowych produkujących kratkę ołowiową metodą cięto-ciągnioną przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii (expanded metal). Wysokie kwalifikacje personelu pomogły uzyskać firmie certyfikaty: ISO 9001, ISO/ TS 16949, IS0 14001 Połączenie powyższych elementów czyni akumulatory produkowane w Piastowie niezawodnymi i spełniającymi oczekiwania najwybredniejszych Klientów.

SZNAJDER jest nie tylko przodującą marką krajową, ale reprezentuje również rezultat polskiej myśli technicznej i polskiego kapitału. Wszystkie akumulatory nadają się do recyklingu zgodnie z nowoczesnymi wymaganiami ochrony środowiska.

Idealne akumulatory w Szczecinie - niezawodne zimą!

Zima jest niewdzięcznym czasem dla Kierowców i ich samochodów. Oszronione szyby, zamarznięte zamki, trudności z poruszaniem się po drogach, a przede wszystkim problemy związane z odpaleniem auta to częste niedogodności napotykane o tej mroźnej porze roku.

Ze względu na niskie temperatury znacznie częściej korzystamy w samochodzie z urządzeń elektrycznych jak np. ogrzewana tylna szyba czy podgrzewane siedzenia. Powoduje to wzmożoną eksploatację akumulatora, zwłaszcza w mieście przy krótkich odcinkach. W ofercie Auto Test Wyrwa do dyspozycji m.in. takie akumulatory Sznajder: Energy / Energy Plus, Silver, Ultra, Plus,, Expedition Plus AGM i wiele innych.

Akumulator odpowiada za całą elektrykę w samochodzie, zaczynając od silnika, a na światłach zewnętrznych kończąc. Podczas działania silnika, alternator nieustannie ładuje akumulator, w ten sposób uzupełniając zużywaną energię. Trwałość Twojego akumulatora zależy od wielu czynników, między innymi:

  • Nieprawidłowo działający alternator lub stabilizator napięcia powodujące przeładowanie
  • Zużyty silnik
  • Zimno – spowalnia reakcję chemiczną generującą elektryczność w akumulatorze
  • Gorąco – może spowodować wysoką temperaturę pod maską i doprowadzić do awarii akumulatora
  • Ciągłe ładowanie
  • Wysoka temperatura pod maską
  • Uruchamianie elektrycznych części samochodu bez uruchamiania silnika

Akumulator powinien być sprawdzany. Regularne testy są najlepszym sposobem na uniknięcie problemów z elektryką. Korzystając z usług naszego Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie wychodzimy naprzeciw naszym Klientom przedstawiając szeroką ofertę akumulatorów od najlepszych producentów.

Przodującą marką jest firma Sznajder, którą serdecznie polecamy. Akumulatory są profesjonalne i niezawodne. Ze względu na swoją bardzo wysoką jakość i nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią spokojne użytkowanie aut naszych Klientów przez całą zimę. Jeśli akumulator w Twoim pojeździe wymaga wymiany, nasi serwisanci dostarczą i założą odpowiednio dopasowany do potrzeb. Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów samochodowych i część do samochodów dostawczych i osobowych w Szczecinie. Poza tym zajmujemy się sprzedażą i wulkanizacją opon. Dokonujemy także regularnych i szczegółowych przeglądów okresowych, a także zajmujemy się profesjonalną naprawą silników oraz innych podstawowych elementów w samochodzie. Zapraszamy!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!