tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Naprawy bieżące

Naprawy bieżące samochodów w Szczecinie

Wyrwa Auto Serwis wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i na długiej liście usług ma szereg napraw bieżących. Bez względu na to, z jakim problem się do nas zgłosicie, z pewnością dołożymy starań, aby wszystkie usterki w pojeździe były usunięte. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami i nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu naprawa samochodu w Szczecinie, przebiegnie fachowo i szybko. Takie podejście sprawia, że Klienci mogą w krótkim czasie odebrać w pełni sprawne auto.

Trudno w dzisiejszych czasach funkcjonować bez samochodu, szczególnie jeśli przywykło się do niezależności jakie dają „cztery kółka”. W związku z tym, wszelkie niepokojące objawy ze strony naszego auta, najlepiej niezwłocznie skonsultować z zawodowym mechanikiem. Takie postępowanie, wpływa na lepszy stan mechaniczny pojazdu, bowiem wszelkie usterki usuwane są w porę i nie generują kolejnych awarii. Jest to także korzystniejsze dla naszego portfela. Naprawy bieżące w naszym serwisie obejmują:

Pod fachowym okiem mechanika - naprawy bieżące Szczecin

W naszym serwisie wykonujemy także przeglądy okresowe, które pomagają wykryć ewentualne usterki, jeszcze przed poważniejszymi awariami. W ogólnym rozrachunku, okazuje się, że regularne przeglądy, pozwalają na dużą oszczędność. Jednakże są ważne nie tylko ze względu na oszczędności, ale przede wszystkim dlatego, że mogą zapobiec tragedii. Szczególnie układ hamulcowy, powinien być pod stałą kontrolą. 

Jeśli jesteś właścicielem samochodu i chcesz, aby, zachował jak najdłużej żywotność i służył Ci latami, zadbaj o jego stan techniczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu skontaktuj się naszą firmą. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem i pomocą. Nasz zawód wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, dlatego możesz być pewien, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.   

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!