tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Naprawy bieżące Nissan

Serwis Nissana

Zaufany serwis samochodów marki Nissan w Szczecinie

Nissan jest to japońska marka samochodów, której początki produkcji sięgają 1911 roku, do 1983 roku znana była jako Datsun. Nazwa Nissan początkowo była zarezerwowana dla ciężarówek, ale kiedy firma zaczęła tworzyć coraz to nowsze i bardziej luksusowe modele nazwa została zaakceptowana także dla samochodów osobowych.

Nissan współpracuje z firmą Renault. W 2015 roku przedsiębiorstwo wyprodukowało ponad 5 milionów pojazdów. Obecnie różne modele Nissana widziane są w 160 krajach i regionach. Samochody te charakteryzują się elegancją i wyjątkowym kształtem. Dla wielbicieli japońskich produkcji będą one idealnym zakupem. Na polskim rynku motoryzacyjnym coraz częściej promowane są Nissany. Można je także częściej zauważyć na drogach.

Warsztat samochodowy Wyrwa idealny dla Nissana

Posiadaczy tej wyjątkowej i nowoczesnej marki samochodów zapraszamy do serwisu Wyrwa w Szczecinie. Warsztat samochodowy na wysokim poziomie świadczący profesjonalne usługi w oparciu o naprawy główne i bieżące Nissanów i innych marek samochodowych. Usuwamy usterki, awarie i szkody w możliwie jak najszybszy sposób, starając się, aby wszelkie naprawy i wymiany przebiegały skutecznie, a czas realizacji i oczekiwania był jak najkrótszy.

W Auto Serwisie Wyrwa posiadamy oryginalne części zamienne Nissan, niezbędne do utrzymania auta w doskonałym stanie technicznym. Na naszym zapleczu znajdują się części zamienne do Nissana, a także specjalistyczny sprzęt do diagnostyki silnika i całej elektroniki samochodowej tej marki.

Od 1992 roku prowadzimy serwie mechaniczny samochodów marki Nissan, dzięki temu możemy zagwarantować szeroki wachlarz usług dla Kierowców ze Szczecina i okolic. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na serwisowanie Nissanów z najwyższą dbałością i starannością, a nasi fachowcy do każdego zlecenia podchodzą profesjonalnie służąc pomocą, wsparciem i dobrą radą. Na ofertę i usługi serwisu Nissana w Auto Serwisie Wyrwa składa się:

 • Naprawa hamulców Nissan
 • Przegląd i naprawa zawieszenia Nissan
 • Wymiana i przegląd klimatyzacji Nissan
 • Wymiana oleju Nissan
 • Tłumiki Nissan
 • Naprawy silnika Nissan
 • Naprawy rozrządu Nissan
 • Przegląd okresowy Nissan
 • Akumulatory Nissan
 • Wymiana opon Nissan
 • Części i wymiana felg i alufelg Nissan
 • Wulkanizacja Nissan

Obecnie jesteśmy jednym z najbardziej zaufanych serwisów Nissana w Szczecinie. Specjalizujemy się w geometrii kół, naprawach zawieszenia, diagnostyki silniki, wymiany płynów eksploatacyjnych a także zajmujemy się ochroną i przechowywaniem opon do samochodów marki Nissan.

Wymiana klocków, tarcz i pozostałych elementów w układzie hamulcowym nie stanowi dla naszych wykwalifikowanych mechaników żadnego problemu! Wszystkich użytkowników aut japońskiej marki Nissan zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego Wyrwa w Szczecinie. Dołącz do grona naszych zaufanych Klientów!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!