tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Serwis Citroen Szczecin

Serwis Citroen Szczecin

Profesjonalny serwis samochodowy marki Citroen

Citroen jest to francuska marka samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych, która produkowana jest od 1919 roku w Paryżu. Wraz z firmą Peugeot tworzy koncern PSA Peugeot Citroen. Znana i ceniona jest na całym świecie, a także w Polsce. Charakterystyczny znak dla tej firmy to logo przedstawiające zazębienie daszkowe. Obecnie główna siedziba Citroena mieści się w Paryżu, a marka tego modelu samochodu poszerzyła horyzonty produkując swoje auta między innym w Czechach, Hiszpanii, Chinach, Portugalii, Brazylii.

Auto Serwis Wyrwa oferuje szeroki zakres usług serwisowych Citroena, jak i części samochodowych oryginalnych i zamiennych do tej niezwykłej marki, którą wyróżnia oryginalność, komiczny i nietypowy wygląd, oraz zaawansowane technologiczne. Na naszym terenie serwisujemy samochody osobowe jak i dostawcze Citroen.

Specjaliści przodujący w serwisie marki Citroen w Szczecinie

Nasz zespół fachowych doradców i mechaników z dokładnością i rzetelnością podchodzi do zleconych zadań i prac. Nowoczesne pojazdy mają skomplikowaną budowę i więcej elektroniki w sobie, dlatego wymagają specjalistycznego sprzętu komputerowego, dobrej diagnostyki i znakomitych fachowców w swojej dziedzinie. W Auto Serwisie Wyrwa pracują ludzie z pasją, którzy dokładają wszelkich starań, aby się wciąż doskonalić. Starając się podnosić swoje kwalifikacje dążymy do bycia ekspertami mającymi obszerną wiedzę na temat marki Citroen.

Zapewniamy najwyższą jakość usług i produktów. A także gwarantujemy, że czas spędzony w naszym serwisie upłynie naszym Klientom miło i szybko. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, zajmując się szczegółowo każdą usterką w aucie. Oferujemy pełne wsparcie i dbamy o to, aby nasz serwis zapewniał przede wszystkim bezpieczeństwo, niezawodność auta i przyjemność podczas jego eksploatowania.

Auta Citroen serwisowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami

Powierzając pod naszą opiekę auto marki Citroen możesz być przekonany, że zajmiemy się nim właściwie i ze szczególną dbałością o każdy element. Istniejemy na rynku szczecińskim od 1992 roku. Posiadamy więc ogromne doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek, a także dokładamy wszelkich możliwych starań, aby nasi Klienci z naszego warsztatu wyjeżdżali w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani. Z pełnym zaangażowaniem świadczymy takie usługi jak:

 • Wymiana i kontrola elementów w układzie hamulcowym Citroen
 • Wymiana płynu hamulcowego w samochodzie marki Citroen
 • Oryginalne części zamienne Citroen
 • Diagnostyka silnika w aucie marki Citroen
 • Przegląd okresowy Citroen
 • Akumulatory Citroen
 • Opony, felgi oraz alufelgi do marki Citroen – samochodów dostawczych i osobowych
 • Diagnostyka elektroniki, kontrola i sprawdzanie błędów w Citroenach
 • Wymiana oleju silnikowego wraz z filtrami Citroen
 • Profesjonalna obsługa klimatyzacji Citroen

Wszystkie powyższe zlecenia, naprawy wykonywane są w oparciu o samochody marki Citroen w Szczecinie. Jesteśmy pewni, że naprawy wykonane w naszym Auto Serwisie będą mniej awaryjne i usatysfakcjonują każdego!

W naszym Auto Serwisie Wyrwa dla Klientów, którzy cieszą się posiadaniem samochodu tej wyjątkowej marki jaką jest Citroen oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów, które mogą nadać jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru, także wnętrzu tego pojazdu. Serdecznie zapraszamy do serwisu Wyrwa w Szczecinie. Powierzając Citroena naszemu serwisowi masz gwarancję profesjonalnej obsługi i szybkiej naprawy oraz usług wykonanych zgodnie ze schematami producenta. Polecamy!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!