tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
  • Start
  • Naprawiamy samochody Fiat

Serwis Fiata

Serwis i usługi wysokiej jakości samochodów marki Fiat Szczecin

Fiat jest jedną z najbardziej powszechnych i rozpoznawalnych marek na świecie, a także i w Polsce. Posiada bogatą historię, a z producentem tym związana jest nasza polska motoryzacja. Ta włoska marka samochodów dostawczych, a także osobowych, produkowanych od 1899 roku w Turynie charakteryzuje się funkcjonalnością, wysoką jakością i optymalną przyzwoitą ceną.

W Polsce produkcja modelu Fiata rozpoczęła się w 1973 roku początkowo w Bielsku-Białej, a później także w Tychach. Pierwsze Fiaty to 125p. i 126p. a ich następcami zostały Polonezy, które produkowane były przez fabrykę Samochodów Osobowych w Warszawie od 1978 roku.

Najlepsze usługi w serwisie Wyrwa samochodów marki Fiat

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem tej popularnej marki serdecznie zapraszamy do naszego Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie na wykonanie przeglądu okresowego w cenionym i autoryzowanym serwisie Fiata. Nasz zespół ekspertów zadba o Twoje auto kontrolując między innymi:

  • Elementy auta mające ogromny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy samochodu marki Fiat
  • Oej w silniku Fiata, jego sprawdzenie i wymiana
  • Płyn i cały układ hamulcowy samochodów marki Fiat
  • Diagnostyka silnika i całej elektroniki Fiat
  • Opony i części zamienne Fiat
  • Konserwacja i renowacja nadwozia Fiat
  • Kontrola i obsługa techniczna pojazdów marki Fiat
  • Wymiana części i kontrola głównych układów (hamulcowego, napędowego, kierowniczego i innych) w pojeździe marki Fiat
  • Akumulatory Fiat
  • Wulkanizacja i opony Fiat
  • Przeglądy techniczne i okresowe Fiat

Zespół wykwalifikowanych specjalistów w marce Fiat

Zostawiając samochód w naszym Auto Serwisie masz stuprocentową pewność, że trafi on w ręce specjalistów znających się na rzeczy! Warto postawić na serwis z doświadczeniem i długoletnim stażem na rynku. A nasz warsztat samochodowy właśnie się tym charakteryzuje. Oferując szeroki wachlarz usług i części zamiennych do Fiata proponujemy kompleksową naprawę, a także wszelkie możliwe przeglądy okresowe i techniczne po zakup oryginalnych i zamiennych części do tej powszechnej marki.

Szczegółowo sprawdzimy stan zawieszenia Twojego samochodu kontrolując także układ wydechowy, napędowy i hamulcowy. Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa i komfortu podczas podróżowania, dlatego też do wszelkich powierzonych nam zleceń podchodzimy ze szczególną dbałością. Nowoczesny specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i wykrywania błędów w silnikach pomaga nam w ustalaniu przyczyn awarii i usterek w autach marki Fiat.

Wszystkich zainteresowanych serwisem Fiata zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego Wyrwa w Szczecinie. Usługi świadczone przez naszych ekspertów prowadzone są na najwyższym poziomie. W naszym serwisie można także znaleźć bardzo atrakcyjne terminy i korzystne ceny. Jesteśmy przekonani, że Fiat, który wyjedzie z naszego serwisu nie zawiedzie Cię podczas jazdy!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!