tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Naprawiamy auta Volkswagen

Serwis Volkswagena

Auto Serwis Wyrwa dla Volkswagenów

Volkswagen jest marką samochodów produkowanych przez niemiecką firmę Volkswagen AG. W dosłownym tłumaczeniu oznacza „Samochód dla ludu”. Historia produkcji marki tego samochodu jest długa. W przeciągu całego stulecia XX wieku wyprodukowane zostały najróżniejsze modele Volkswagena. Taką dużą ilość pojazdów wyprodukowanych w jednej fabryce to ogromny sukces rzadko spotykany w historii motoryzacji.

W samej Polsce w roku 2014 zarejestrowano aż 5856 samochodów tej marki. Różne typy i modele Volkswagena uzyskały popularność w naszym kraju klasyfikując auto do rangi najbardziej powszechnych i wygodnych. Samochody te charakteryzują się ciekawym wyglądem, funkcjonalnością i dobrym, solidnym wykonaniem, a także funkcjonalnym wyposażeniem. W Polsce działają dwie siedziby Volkswagena.

Doskonale wyposażony serwis Volkswagena w Szczecinie

Jeśli w Twoim Volkswagenie dzieje się coś niepokojącego zapraszamy do naszego profesjonalnego Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie. Oferujemy szybką obsługę i fachowe podejście do sprawy. Zaopiekujemy się Twoim autem przeprowadzając takie czynności jak:

 • Hamulce Volkswagen
 • Zawieszenie Volkswagen
 • Klimatyzacja Volkswagen
 • Wymiana oleju Volkswagen
 • Tłumiki Volkswagen
 • Silnik Volkswagen
 • Rozrząd Volkswagen
 • Przegląd okresowy Volkswagen
 • Akumulatory Volkswagen
 • Opony Volkswagen
 • Felgi i alufelgi Volkswagen
 • Wulkanizacja Volkswagen

Nasi wyszkoleni mechanicy, którzy co jakiś czas podnoszą swoje kwalifikacje szkoląc się w danej dziedzinie motoryzacji profesjonalnie zajmą się naprawą uszkodzonych części, wymianą płynów, opon. Dokonamy szczegółowej diagnostyki Twojego auta, gdyż zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów. Z dokładnością i z dbałością o każdy detal podchodzimy do każdego zlecenia, oferując w razie potrzeby alternatywne działania czy wymianę części na nowe, oryginalne zamienne.

Profesjonalne przeglądy i naprawy Volkswagena

Auto Serwis Wyrwa oznacza tylko i wyłącznie takie naprawy, które potrafią zachować wartość samochodu, które zostaną przeprowadzone zgodnie z najnowszym stanem techniki. Nasze zaplecze zaopatrzone jest w najwyższej klasy urządzenia diagnostyczne i komputerowe pomocne w obrazowaniu i naprawianiu szkód w samochodach marki Volkswagen.

Nasi pracownicy z zaangażowaniem podchodzą do każdego samochodu stosując nowoczesne metody, sprzęt i narzędzia, a także płyny zalecane przez producenta. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo Klientów i o uzyskanie optymalnych rezultatów.

Na terenie naszego warsztatu samochodowego funkcjonuje serwis opon. Możemy zagwarantować, że otrzymają Państwo idealnie dopasowane opony do modelu Volkswagena. Zapewniamy szybki montaż, a także możliwość przechowania ogumienia na kolejny sezon. Osoby zainteresowane naszą bogatą ofertą produktów i usług zapraszamy do Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!