tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Serwis Peugeot Szczecin

Serwis Peugeot

Warsztat samochodowy dla aut marki Peugeot w Szczecinie

Peugeot jest francuską marką samochodów dostawczych i osobowych, produkowaną od 1889 roku. Firma Peugeot (oprócz samochodów) produkuje także rowery, motorowery oraz elektronarzędzia: profesjonalne i amatorskie. Największe limuzyny marki Peugeot (obecnie model Peugeot 607) używane są w wersjach specjalnych przez Prezydenta Francji. A modele tej marki są użytkowane przez wielu przedsiębiorców francuskich, szefów wielkich korporacji i biznesmenów.

Wiedza i doświadczenie w serwisowaniu aut marki Peugeot

Warsztat samochodowy Wyrwa to profesjonalny serwis wykonujący naprawy i przeglądy wszystkich modeli aut francuskiej marki Peugeot. Zakresu świadczonych usług przedstawia się na najwyższym poziomie. Do głównych zadań wykonywanych przez nasz specjalistyczny i wykwalifikowany zespół mechaników należą:

 • Naprawa uszkodzonych części Peugeot, a także ich wymiana
 • Diagnostyka komputerowa Peugeot
 • Remonty silników samochodów marki Peugeot
 • Wymiana rozrządu Peugeot
 • Wymiana sprzęgła Peugeot
 • Przegląd okresowy Peugeot
 • Kontrola i naprawa zawieszenia auta marki Peugeot
 • Ustawienie zbieżności kół w samochodach marki Peugeot
 • Konserwacja podwozia Peugeot
 • Naprawa układu kierowniczego Peugeot
 • Naprawa układu hamulcowego Peugeot
 • Naprawa układu wydechowego Peugeot

Poza wieloletnim doświadczeniem i dbałością o szczegóły cechuje nas uczciwość, rzetelność i zaangażowanie. Do każdego zlecenia i powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie w sposób szczególny chcąc za wszelką cenę sprostać oczekiwaniom wszystkim naszym Klientom. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług oferując szereg udogodnień, aby jazda autem marki Peugeot należała do komfortowych i jeszcze przyjemniejszych niż dotychczas.

Auto Serwis samochodów marki Peugeot

Precyzyjnie i dokładnie przeprowadzamy kontrole samochodów marki Peugeot w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów. Ze wszystkich powierzonych nam zleceń wywiązujemy się terminowo i w szybkim czasie. Nikt nie zna lepiej samochodu niż nasi eksperci pasjonujący się w autach marki Peugeot. Przeprowadzając naprawy w naszym Auto Serwisie Wyrwa możemy zagwarantować nienaganny stan Twojego samochodu. Wszystkie części i akcesoria do pojazdów tej marki są oryginalne i niezawodne.

Kierowców i posiadaczy pojazdów marki Peugeot bez względu na modele zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i skorzystania z naszych usług serwisowych w Szczecinie. Zapraszamy do kontaktu, a także do rezerwacji dogodnego dla Ciebie terminu! Na terenie naszego warsztatu samochodowego w Szczecinie, skorzystasz z wielu możliwości właściwego skontrolowania auta marki Peugeot, wymiany poszczególnych części albo szybkiej ich naprawy. Dla Ciebie przechowamy opony na dany sezon, wykonamy przegląd samochodu i uzupełnimy płyny eksploatacyjne. Serdecznie zapraszamy!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!