tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Naprawa samochodów Skoda

Serwis Skoda

Profesjonalny serwis samochodów marki Skoda w Szczecinie

Škoda Auto a.s. to czeska firma zajmująca się produkcją samochodów osobowych, w chwili obecnej należy do grupy Volkswagena. W 1994 roku, dla ominięcia polskich ograniczeń celnych - auta marki Skoda zaczęto montować w zakładach Volkswagen Poznań, najpierw w standardzie SKD, a następnie bardziej zaawansowanym CKD.

W Poznaniu montowano modele: Škoda Favorit - w okresie sierpień 1994 - marzec 1995, Škoda Felicia w okresie wiosna 1995 - zima 2001 (zmontowano ponad 130 tys. sztuk tego modelu), Škoda Octavia - w latach 1997 - 2002, Škoda Fabia - w latach kwiecień 2000 - 2002, oraz użytkowy model Škoda Pickup - w latach 1998 - 2001. Łącznie w poznańskiej fabryce zostało zmontowanych ponad 217 tys. sztuk. W roku 2007 rozpoczęła się produkcja tej marki w Chinach, w listopadzie weszła na rynek australijski. Pierwszymi sprzedawanymi tam modelami były Octavia i Roomster.

Wszystkich posiadaczy samochodów marki Skoda, zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług naszego serwisu. Zajmujemy się:

 • Naprawą hamulców Skoda
 • Naprawą zawieszenie Skoda
 • Sprawdzeniem, odgrzybieniem i czyszczeniem klimatyzacji Skoda
 • Wymianą oleju Skoda
 • Wymianą lub naprawą tłumików Skoda
 • Naprawami głównymi i diagnostyką silnika Skoda
 • Reperacją rozrządu Skoda
 • Przeglądami okresowymi Skoda
 • Akumulatorami Skoda
 • Oponami Skoda - sprzedażą, wymianą
 • Felgami i alufelgami Skoda
 • Wulkanizacją Skoda

Serwisujemy wszystkie modele marki Skoda, jeżeli więc jesteś szczęśliwym posiadaczem Skody i chcesz zadbać o dobry stan techniczny swojego auta, skontaktuj się z nami. Zatrudniamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie, którzy mechaniką samochodową zajmują się od lat, dzięki czemu bezproblemowo wykryją wszystkie nieprawidłowości i wskażą optymalne rozwiązania.

Kompleksowe usługi dla aut marki Skoda

Nasz warsztat w Szczecinie to doskonale działający zakład, wyposażony w profesjonalne urządzenia i narzędzia. Przypominamy, że niezwykle istotne są regularne przeglądy, które wpływają na odpowiednio wczesne wykrycie usterek, co z kolei zapobiega późniejszym kosztownym naprawom i wymianom części. Zajmiemy się Twoim samochodem zawodowo i co ważne, zrobimy wszystko w możliwie najkrótszym czasie. Staramy się, aby Klienci byli w maksymalnym stopniu zadowoleni z naszych usług.

Jeśli chcesz zakupić lub wymienić opony w swojej Skodzie, także możesz zgłosić się do nas. Prowadzimy sprzedaż opon, które sprowadzamy od najlepszych producentów. Zajmujemy się także wulkanizacją i wyważaniem opon oraz pompowaniem kół gazem. Możesz skorzystać także z naszego magazynu, w którym przechowujemy opony w odpowiednich warunkach. W sprzedaży posiadamy również felgi i alufelgi do aut marki Skoda. Krótko mówiąc zajmiemy się Twoją Skodą kompleksowo, dzięki czemu bez obaw będziesz mógł wyruszyć w dalszą drogę. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego warsztatu w Szczecinie.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!