tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Obsługa samochodów Daewoo

Serwis Daewoo

Prowadzimy profesjonalny serwis Daewoo w Szczecinie

Samochody Daewoo były produkowane z początku jedynie w Korei Południowej. Firma została założona w 1937 roku jako National Motor, a w przyszłości zmieniały się jej nazwy i kolejni właściciele. W 1982 roku firma została przejęta przez koncern Daewoo Group i przemianowana na Daewoo Motor. W Polsce auta tej marki były montowane i sprzedawane przez Daewoo Motor Polska w Lublinie (Nexia) i Daewoo-FSO w Warszawie (Espero, Matiz, Nubira, Lanos, Leganza). Espero, Nubira I, Leganza, Tico - tylko w systemie SKD, Lanos, Matiz, Nubira II – w systemie CKD. W roku 1999 firma ogłosiła bankructwo, jednakże niektóre zakłady Daewoo zostały wykupione i powstała spółka GM Daewoo Auto & Technology.

W ofercie Wyrwa Serwis prowadzimy profesjonalny serwis Daewoo w Szczecinie, dzięki czemu wszyscy właściciele tej marki mogą do nas zgłosić się z wszelkimi awariami oraz na coroczne przeglądy, które pomagają utrzymać samochód w lepszym stanie technicznym. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie, ponieważ na rynku motoryzacyjnym działamy od 1992 roku. Przez ten czas z naszych usług skorzystało szereg Klientów - ceniących nas za zawodowe podejście i profesjonalizm.

W naszym serwis Daewoo w Szczecinie, posługujemy się oryginalnymi częściami, a na życzenie Klienta możemy zastosować części zamienne, które odpowiadają normom wytrzymałościowym. Zakres naszych usług obejmuje serwis mechaniczny, naprawy pogwarancyjne, diagnostykę elektroniczną, naprawy powypadkowe, przeglądy, wymianę części i inne.

Obsługujemy samochody Daewoo - profesjonalna ekipa warsztatu

Nie działamy szablonowo, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby każdego z Klientów. Nasz serwis tworzą ludzie z pasją, wykwalifikowani mechanicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Co więcej, nieustannie pogłębiają swoją wiedzę, ponieważ branża motoryzacyjna, także wciąż idzie do przodu. Ponadto Wyrwa Serwis Daewoo, przez lata działalności wyposażył zaplecze warsztatowe w specjalistyczne narzędzia, maszyny i akcesoria, które w dużym stopniu wpływają na wysoki poziom usług. Wszystkie te czynniki sprawiają, że możemy działać kompleksowo i zawodowo.

Dzięki dobremu przygotowaniu służymy poradą i wskazujemy najlepsze rozwiązania i możecie być pewni, że nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania. Nasza staja obsługi to miejsce, gdzie posiadamy oryginalne i zamienne części Daewoo i w krótkim czasie, przeprowadzimy diagnostykę i naprawimy wszelkie uszkodzenia i awarie. Lista usług jest długa i obejmuje:

 • Hamulce Daewoo
 • Zawieszenie Daewoo
 • Klimatyzacja Daewoo
 • Wymiana oleju Daewoo
 • Tłumiki Daewoo
 • Silnik Daewoo
 • Rozrząd Daewoo
 • Przegląd okresowy Daewoo
 • Akumulatory Daewoo
 • Opony Daewoo
 • Felgi i alufelgi Daewoo
 • Wulkanizacja Daewoo

Jeśli jesteś właścicielem samochodu marki Daewoo i szukasz profesjonalnego serwisu, który zajmie się Twoim samochodem - zgłoś się do nas. Wyrwa Serwis, obsługuje auta tej marki - umów się w dogodnym dla Ciebie terminie, my zrobimy resztę. Działamy uczciwie, szybko i efektywnie, co więcej usługi wykonywane przez naszych fachowców, są w atrakcyjnej cenie. Jesteśmy pewni, że się nie zawiedziesz. Serdecznie zapraszamy.

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!