tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Naprawa aut marki Ford

Serwis Forda

Serwis Forda w Szczecinie na najwyższym poziomie

Ford jest to amerykańska marka samochodów, która produkowana jest od 1903 roku w Detroit. Stworzona została przez Henry’ego Forda i to właśnie od niego właśnie wzięła swoją nazwę. Ford jest najpopularniejsza marką samochodów osobowych w USA. Swoją popularność uzyskała nawet w Polsce.

W zależności od zapotrzebowań na rynku, Ford Motor Company zakładał w różnych krajach swoje filie, w których produkuje się całkiem różne modele marki Ford. Obecnie produkowanych jest mnóstwo modeli Forda samochodów zarówno dostawczych jak i osobowych. Nastąpiła także ogromna zmiana stylistyki tego samochodu.

Części do Forda w naszym serwisie Wyrwa

Nasz specjalistyczny i profesjonalny Auto serwis Wyrwa w Szczecinie z nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie całym zapleczem, a także sprzętem do diagnostyki i elektroniki spełni wszelkie oczekiwania swoich Klientów niezależnie od tego czego w danym momencie potrzebują. Jeśli jesteś posiadaczem samochodu marki Ford i szukasz wysokiej klasy serwisu, albo produktów i części do niego serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego.

Możemy zagwarantować szeroki wybór usług świadczonych na najwyższym poziomie, a także opiekę nad Fordem przez cały okres użytkowania i eksploatowania Twojego samochodu. Nasi wykwalifikowani mechanicy, którzy do każdego samochodu podchodzą indywidualnie i z pasją stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby jak najlepiej wykonywać usługi. Do głównych zadań serwisu należy:

 • Sprawdzanie i kontrolowanie układu hamulcowego Ford
 • Przeglądy okresowe i techniczne Ford
 • Kontrola, diagnostyka silnika, a także oleju Ford
 • Wymiana płynów eksploatacyjnych Ford
 • Nadzór nad oponami Ford, możliwości ich przechowywania
 • Felgi i alufelgi do samochodów marki Ford
 • Wymiana części, usterek, awarii, błędów w autach marki Ford
 • Sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów do samochodów marki Ford oraz innych marek
 • Naprawy bieżące związane z całą marką samochodową – Ford
 • Geometria i wyważanie kół Ford
 • Remonty kapitalne zawieszenia w autach marki Ford

Doskonała oferta dla modeli Forda i innych marek

Auto Serwis Wyrwa istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. Kompleksowo specjalizuje się w naprawach samochodów marki Ford, a także innych markach. Serwisowanie u ans staje się dziecinne proste. Więc nie zwlekaj i przyjedź na przegląd już dzisiaj, Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w naszym serwisie Wyrwa w Szczecinie.

Służymy fachowym doradztwem i pomocą. Udzielamy ważnych wskazówek, które zagwarantują jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa na drodze. Wspieramy swoich stałych Klientów, aby wychodzili od nas w pełni zadowoleni. Nasze usługi staramy się wykonywać w taki sposób, aby posiadacze Fordów czerpali z nich wszystko to co najlepsze!

Skontaktuj się z serwis Ford Szczecin już teraz!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!