tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin

Foto

Serwis Wyrwa Car Szczecin - nasze działania na fotografiach

Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć, która obrazuje nasze dotychczasowe dokonania. Pragniemy zaznaczyć, że to tylko niewielki ułamek naszych działań, aby potencjalni klienci mogli zorientować się, się jak działamy. Nasz Serwis Wyrwa Car w Szczecinie, to dobrze działający warsztat, świadczący usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z galerią i skorzystania z naszych usług.

Serwis Wyrwa Szczecin001
Serwis Wyrwa Szczecin002
Serwis Wyrwa Szczecin003
Serwis Wyrwa Szczecin004
Serwis Wyrwa Szczecin005
Serwis Wyrwa Szczecin006
Serwis Wyrwa Szczecin007
Serwis Wyrwa Szczecin008
Serwis Wyrwa Szczecin009
Serwis Wyrwa Szczecin010
Serwis Wyrwa Szczecin011
Serwis Wyrwa Szczecin012
Serwis Wyrwa Szczecin013
Serwis Wyrwa Szczecin014
Serwis Wyrwa Szczecin015
Serwis Wyrwa Szczecin016

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!