tel. +48 91 45 32 478
ul. Zielonogórska 34B   Szczecin
 • Start
 • Serwis samochodów marki Toyota

Serwis Toyoty

Auto serwis Wyrwa dla samochodów marki Toyota

Toyota jest marką samochodów, produkowanych przez japoński koncern Toyota Motor Corporation. Firma została założona przez Sakichi Toyodę, a później rozwinięta przez jego syna Kiichiro. Na początku swego istnienia produkowała krosna przędzalnicze. Jednak już w 1933 roku powstał dział mający zajmować się produkcją samochodów.

Produkcja rozpoczęła się w 1936 roku, a po II wojnie ponownie ją wznowiono. W roku 1951 powstaje prototyp Toyota BJ, inspirowany konstrukcją Jeepa MB, dając początek serii Land Cruiser. W 1966 roku pojawia się pierwsza generacja Corolli, najpopularniejszego modelu firmy. Pierwszym europejskim krajem, do którego trafiły modele Toyoty była Dania. Samochody te cieszą się dużą popularnością, także w Polsce.

Na rynku dostępnych jest różnych modeli począwszy od modeli sportowych skończywszy na modelach luksusowych. Od lat Toyota cieszy się doskonałą opinią. Ogromny wpływ na te auta ma ich konstrukcja pełna oryginalności, dobrze zorganizowany proces produkcyjny oraz świetne właściwości jezdne tych samochodów.

Kompleksowy serwis Toyoty w Szczecinie

Auto serwis Wyrwa to profesjonalny warsztat, który zapewni pełną obsługę samochodów marki Toyota. Zespół wykwalifikowanych mechaników z zaangażowaniem i dokładnością podchodzi do każdego modelu tej marki w taki sposób, aby jak najlepiej pomóc Państwu w utrzymaniu samochodu w stanie pełnej sprawności. Na terenie zakładu istnieje sklep, w którym można zakupić opony do samochodu marki Toyota. Sugerujemy stosowanie oryginalnych części do Toyoty, które mamy w posiadaniu. Produkowane są z materiałów o bardzo wysokiej jakości.

Dział serwisu Wyrwa służy kompetentną i wykwalifikowaną kadrą, która dzięki regularnym szkoleniom podnosi wciąż swoje umiejętności. Posiadamy halę naprawczą, na której znajduje się idealnie wyposażony zestaw komputerowy do diagnostyki silnika Toyoty i nowoczesny sprzęt do napraw i kontroli podstawowych układów w samochodach marki Toyota. Regularne przeglądy okresowe Toyoty są podstawą dla większego komfortu i poczucia bezpieczeństwa kierowców. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom i oferujemy profesjonalne usługi z zakresu:

 • Naprawa uszkodzonych części Toyota, a także ich wymiana
 • Diagnostyka komputerowa Toyota
 • Remonty silników samochodów marki Toyota
 • Wymiana rozrządu Toyota
 • Wymiana sprzęgła Toyota
 • Przegląd okresowy Toyota
 • Kontrola i naprawa zawieszenia auta marki Toyota
 • Ustawienie zbieżności kół w samochodach marki Toyota
 • Konserwacja podwozia Toyota
 • Naprawa układu kierowniczego Toyota
 • Naprawa układu hamulcowego Toyota
 • Naprawa układu wydechowego Toyota
 • Klimatyzacja Toyota – przeglądy, czyszczenie

Profesjonalne świadczone usługi we wszystkich modelach Toyoty

Jeśli poszukujesz doskonałego serwisu dla samochodu marki Toyota zapraszamy do Auto Wyrwa w Szczecinie. Warto zadbać o pełen profesjonalnego podejścia do wykonywanych zleceń i usług - warsztat samochodowy, który z dumą prezentuje ludzi specjalizujących się w naprawach i wymianach uszkodzonych części, a także kontrolowaniu i diagnozowaniu błędów w silniku i usterek samochodów marki Toyota.

Istotne jest dla nas zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego też do zleceń podchodzimy z najwyższą starannością dbając o każdy najmniejszy szczegół. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i długoletnia praca w naprawach i serwisowaniu samochodów różnych marek. Zapraszamy!

Grupa Wyrwa

Serwis opon w Szczecinie
wyrwaopony.pl

Serwis opon w Szczecinie

Zajmujemy się ogumieniem każdego rodzaju pojazdu. Oferta Serwisu Opon w Szczecinie obejmuje naprawy opon, wymianę sezonową i pompowanie kół gazem. Po każdym działaniu wykonujemy wyważenie kół i dajemy możliwość przechowania opon w naszych magazynach.

Wulkanizacja mobilna
wulkanizacja-mobilna.eu

Wulkanizacja mobilna

Wulkanizacja mobilna to rozwiązanie korzystne pod każdym względem. Dojeżdżamy do Klienta w obrębie Szczecina, Polic, Pyrzyc i Goleniowa oraz okolicznych miejscowości. Oferta dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn budowlanych, rolniczych.

Warsztat samochodowy
wyrwaszczecin.pl

Warsztat samochodowy

Naprawy główne silników, zawieszenia i hamulców, wszelkie naprawy bieżące w ofercie warsztatu samochodowego w Szczecinie wykonywane są solidnie i terminowo. Dokładna diagnostyka pozwala na kompleksową naprawę. Wyrwa Car zaprasza!